Büyükannem Fiyat Eşleşmesi Garantisini Anlama

Büyükannem’den bir ürün alan ve aynı ürünü bir başka internet sitesinde daha düşük bir fiyata bulan kullanıcılar, rakibin ilan ettiği fiyat ile Büyükannem’den satın aldıkları fiyat (vergiler hariç) arasındaki fark artı rakibin fiyatının %10’u tutarındaki meblağın kendilerine ödenmesini Büyükannem’den isteyebilirler.

Şartlar ve koşullar geçerlidir. Bir fiyat eşleşmesinin geçerli olması için:

  • Büyükannem’den ürün talebinizi iletmenizden önceki 7 gün içinde satın almış olmanız gereklidir.
  • Ön sipariş verilmiş ürün Büyükannem Ön Sipariş Fiyat Garantisi kapsamındadır. Ön sipariş verilmiş bir ürün için, hasat tarihten itibaren sadece 7 gün içinde talepte bulunabilirsiniz.
  • Rakibin ürünü Büyükannem’den satın aldığınız ürünle aynı olmalıdır.
  • Rakibin ürünü Büyükannem’den yaptığınız orijinal satın alma işleminde kullanılan para birimi cinsinden fiyatlandırılmış olmalıdır.
  • Rakip yetkili bir satıcı olmalıdır.
  • Rakibin ürün fiyatı reklam hatası; yanlış baskı; birden fazla ürün satın alındığında verilen bir promosyon (ör. satın alınan bir başka ürünle birlikte verilen hediye); satış sonrası indirim teklifi; tercih edilen müşteri ya da benzer bir indirimden kaynaklı olmamalıdır.

Büyükannem tarafından verilen hesap kredileri nakite tahvil edilemez. Öğe başına bir kredi ile sınırlıdır.

Büyükannem geçerli fiyat eşleşmesi taleplerine karşılık gelen hesap kredilerini 3 iş günü içinde onaylayacak ve hesaba geçirecektir. Hesap kredileri sadece orijinal satın alma işlemini gerçekleştiren hesap sahibine ödenecektir.