tarihinde yayınlandı

Büyükannem Koronavirüs ile nasıl mücadele ediyor?

Birçoğunuzun Wuhan, Çin kaynaklı koronavirüs ile ilgili gelişmekte olan konulardan endişe duyduğunuzu biliyorum. Şu anda dünya çapında 25’ten fazla ülkede virüsün doğrulanmış vakalarının raporlarını gördüğümüz için, şirketimizin ne yaptığına dair bir güncelleme paylaşmak istedim. Virüsün yayılmasını azaltmaya yardımcı olacak proaktif bir müdahale planı üzerinde çiftçilerimizle yakın bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz.

Resmi önerilere uygun olarak, aşağıdaki önlemleri uyguluyoruz:

  • Yüksek riskli alanların dezenfekte edilmesine özel önem verilerek çiflik, sera, depolarımızda, dağıtım merkezi ve destek merkezlerimizde genel hijyen ve sağlık uygulamalarının geliştirilmesi.
  • Hijyenik olarak ürünlerin toplanması ve paketlenmesi.
  • Kritik seyahatleri geçici olarak sınırlamak ve planlanan tüm toplantıları sanal olarak gerçekleştirmek.
  • Müşteri ihtiyaçlarına hizmet etmeye devam etmek için gerekli ürünlerin arzını artırmak için Topluluk Destekli Tarım zincirimizden yararlanmak.
  • Çiflik, çiftçinin, dağıtım merkezinin ve destek merkezinin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak, çalışma saatlerini ve operasyonları buna göre ayarlamak.

Hala erken aşamalarda olabiliriz, ancak yolun her adımında iş arkadaşlarımız ve müşterilerimiz için orada olacağımızı bilmenizi istiyorum. Hizmet, kim olduğumuz için temeldir ve bu değer, bu gibi anlarda en parlaktır. Çiftçilerimize ve özellikle toplama ve dağıtım merkezi çalışanlarımıza, insanların önemli öğelere ve hizmetlere erişmelerini sağlamak için yaptıkları çalışmalardan ötürü minnettarım.

Toplama

Paketleme